info [@] cashaf.ir
۰۲۱-۴۴۶۵۳۶۵۷
کشاف ارتباطات کار و سرمایه کشاف ارائه دهنده خدمات هدیه و وفاداری

منظور دقیق از کارت و برنامه هدیه/ وفاداری چیست ؟منظور دقیق از کارت و برنامه هدیه/ وفاداری چیست ؟

یک کارت هدیه (که گاهی بعنوان "کارت ذخیره مقادیر" نیز معرفی میشود) از لحاظ ظاهری و عملکرد ، مشابه یک کارت نقدی بانکی است و برخی مردم آنرا همچون یک کارت نقدی پیش پرداخت شده تصور می کنند. در زمانیکه یک کارت هدیه از فروشنده خریداری میشود ، مبلغی روی آن شارژ میشود که این مبلغ در کارت های هدیه بر خلاف نسخه سنتی آن (یعنی مدرک هدیه) ، ممکن است در یک یا چند خرید مورد استفاده قرار گیرد. در کارتهای هدیه لازم نیست که مبلغ خرج نشده به مشتری بازگردانده شود و این مبلغ تا زمانیکه دارنده کارت مجدداً از آن استفاده کند، روی کارت باقی خواهد ماند.

در سامانه باشگاه مشتریان و نرم افزار هدیه و وفاداری کش سافت، هر کارت هدیه را میتوان به یک برنامه وفاداری وصل نمود. برنامه های وفاداری برای اهدای جایزه و تخفیف به مشتریان وفادار، به شکل های مختلفی از جمله با دادن امتیازات و یا لحاظ تعداد مراجعات، پس از رسیدن به حد نصاب، مورد استفاده قرار میگیرند.

سامانه باشگاه مشتریان و نرم افزار هدیه و وفاداری کش سافت برای شما و کارمندانتان ، امکانات تعریف برنامه های وفاداری ، وصل کردن آنها به کارتها / شعبه ها ، گسترش دادن آنها به سرتاسر تشکیلات و یا شعبه های معین ، تجدید نظر و گسترش مجدد آنها ، انتخاب تاریخ های بازه زمانی اجرا و یا خاتمه دادن به آنها در زمانهای عدم نیاز را در نهایت سادگی فراهم مینماید. این سامانه که بصورت سلف سرویس و با قابلیت انعطاف بسیار بالایی طراحی شده، برای تعریف برنامه های وفاداری هیچگونه محدودیتی ایجاد نمیکند و شما میتوانید هر تعداد که میخواهید برنامه وفاداری تعریف و گسترش دهید.


در حال حاضر سامانه ما چهار الگوی عمومی برنامه وفاداری را ارائه میدهد (که با احتساب چند تیپ بودن اغلب آنها ، عملاً 8 تیپ عمومی برنامه وفاداری ، قابل پیشنهاد هستند). این الگوهای عمومی برنامه وفاداری عبارتند از :


برنامه وفاداری امتیاز بنیان :
مشتریان امتیازاتی را براساس خرید ها و پرداخت های خود یا فروش های ویژه ای که شما تعریف میکنید ، جمع آوری میکنند. با این امتیازات ، میتوان طبق حد نصاب های تعیین شده ، جایزه دریافت نمود. یک برنامه وفاداری امتیاز بنیان به شما اجازه میدهد که :
نسبت به مبلغ هزینه شده ، مقدار معینی از امتیازات اختصاص دهید (بطور مثال : 10 امتیاز برای هر 10000 ریال خرید)
حدنصاب برای دریافت جایزه تعریف کنید (بطور مثال : سفر رایگان به کیش با 100000 امتیاز)
فروش های ویژه تعریف کنید (بطور مثال : محاسبه امتیاز دو برابر در روز های سه شنبه)

مشاهده ویدئو آموزشی نحوه تعریف برنامه وفاداری امتیاز بنیان در سامانه باشگاه مشتریان و نرم افزار هدیه و وفاداری کش سافت


برنامه وفاداری خرید بنیان :
بعنوان یک روش جایگزین برای روش سنتی پانچ کارت های مقوایی ، با این برنامه وفاداری میتوانید براساس تعداد دفعاتی که مشتریان شما یک نوع محصول ، کالای تولیدی یا خدمات جداگانه از شما خریداری میکنند ، به آنها جایزه مشابهی بدهید. این برنامه برای کافی شاپ ها و یا فروشگاه هایی که منوی با اقلام یا انواع محدود دارند مناسب تر است.(بطور مثال : پس از 10 بار اصلاح سر ، نوبت بعدی رایگان است و یا پس از خرید 8 عدد شیرینی ، یک شیرینی رایگان دریافت کنید).

مشاهده ویدئو آموزشی نحوه تعریف برنامه وفاداری خرید بنیان در سامانه باشگاه مشتریان و نرم افزار هدیه و وفاداری کش سافت


برنامه وفاداری واقعه بنیان:
به مشتریان خود بجای مبالغ هزینه شده ، براساس تعداد مراجعات آنها به کسب و کارتان ، جایزه بدهید ( بطور مثال : پس از جمع آوری 5 بار مراجعه ، روی خرید بعدی 10% تخفیف دریافت کنید و یا پس از 20 بار مراجعه یک ماساژ رایگان جایزه بگیرید).

مشاهده ویدئو آموزشی نحوه تعریف برنامه وفاداری واقعه بنیان در سامانه باشگاه مشتریان و نرم افزار هدیه و وفاداری کش سافت


برنامه وفاداری عضویت بنیان:
به مشتریان خود براساس احساس وفاداری که به کسب و کارشما نشان میدهند ، جایزه بدهید. شما میتوانید تخفیف های فوری یا سالیانه به اعضای خود پیشنهاد دهید.(بطور مثال : اعضای با تخفیف سالیانه ،10% از کلیه خرید ها را در آخر سال بصورت تخفیف سالیانه و اعضای با تخفیف فوری ، 3% از هر خرید را بصورت تخفیف فوری دریافت می کنند).
برنامه های عضویت بنیان ، یک جریان مداوم از مراجعه مشتریان و متناسباً جریان نقدینگی به سمت کسب و کار شما ایجاد میکنند. بعلاوه برنامه های عضویت بنیان باعث ارتقای تعداد مراجعات به کسب و کار میشوند زیرا اعضا تمایل دارند که با دوستان خود در مورد شرکتی که نسبت به آن احساس وفاداری دارند ، صحبت (و آنها را به خرید از آنجا تشویق) کنند.

مشاهده ویدئو آموزشی نحوه تعریف برنامه وفاداری عضویت بنیان در سامانه باشگاه مشتریان و نرم افزار هدیه و وفاداری کش سافت

دسته بندی مقالات و مطالب

آخرین مقالات و مطالب