info [@] cashaf.ir
۰۲۱-۴۴۶۵۳۶۵۷
کشاف ارتباطات کار و سرمایه کشاف ارائه دهنده خدمات هدیه و وفاداری
شما تقریباً محدودیتی از این بابت ندارید و میتوانید همه اطلاعاتی را که برای ایجاد ارتباط با وی نیاز دارید، را جمع آوری کنید. با برنامه های هدیه و وفاداری ما و پنل کاربری و اپلیکیشن CUSTOMER ، شما قادر خواهید بود که رابط نحوه ورود داده ها را بطور دلخواه تنظیم کنید و داده های مورد نظر تان را از آنها استخراج نمایید.
شما می توانید با این اطلاعات به استراتژی بازاریابی و تبلیغات خود کمک کنید. سامانه ما به شما اجازه میدهد اطلاعات و داده های موجود در دیتابیس را جداسازی و مدیریت کنید که این امکان نقش بزرگی در دستیابی به بازار هدف شما ایفا خواهد کرد. شما میتوانید از میان این داده ها، اطلاعات مورد نظر خود را جدا کنید که مثلاً بهترین مشتریانتان چه کسانی هستند، کدام مشتری مدتی است مراجعه و خرید نکرده، کدام برنامه وفاداری شما باعث جذب بیشتر مشتریان شده، کدام محصولات در حال فروش هستند و کدامیک به فروش نرفته است و ... . شما قادر خواهید بود که از میان این داده ها، ارتباطات انتخابی معناداری را استخراج و حتی در صورت نیاز برای مشتریان خود اطلاعات مرتبط با آنها را ارسال کنید. یاداور می شود که همواره کارشناسان ما در کنار شما هستند و با افتخار آمادگی دارند که در این خصوص به شما کمک نمایند.
شما میتوانید آسوده خاطر باشید که قطعاً. تمام اطلاعات شما در سرور های ایمن میزبانی خواهد شد که بوسیله شرکت 1&1 عرضه میگردند. در این سیستم شما میتوانید آسوده خاطر باشید که اطلاعات تان بطور همزمان در چندین سرور مدیریت شده اختصاصی ذخیره میشود که دارای یک متعادل کننده بار برای اطمینان از قابل دسترس بودن همیشگی سرور میباشد، حتی اگر یکی از آنها ساقط شده باشد. دیوار های امنیتی سخت افزاری، پاسخ فوری متقابل داده مابین کلیه سرور ها، نظارت 24 ساعته و دسترسی های محدود شده، نهان سازی 256 بیته با رتبه بالا، پشتیبان سازی UPS و دیزل ژنراتورها و براورده نمودن الزامات CISP ، همگی بالاترین استاندارد های موجود در این صنعت را برای محرمانه و ایمن سازی اطلاعات شما فراهم میسازد.
در سیستم ما، پردازش کلیه تراکنش های با کارت هدیه و وفاداری مشابه پردازش معمول کارتهای اعتباری و نقدی بوده لذا بسیار ساده و آسان است. با دو ساعت آموزش و یا کمتر، کارکنان شما بر هر گونه عملیات پردازشی مربوط به تراکنش های با کارت های هدیه و وفاداری، بطور صحیح و کارامد تسلط می یابند ضمن آنکه کارشناسان پشتیبانی ما بطور تمام وقت پاسخگوی پرسش ها و نیاز های شما میباشند.
ما پیشرفته ترین و در عین حال ساده ترین سامانه هدیه / وفاداری را در این صنعت ارائه داده ایم که دارای امکانات فراوانی برای یکپارچه سازی و گزینه های متعددی برای هماهنگ سازی نیازهای اغلب صاحبان کسب و کار است. در حالیکه سیستم ما بر این اساس طراحی شده که قابلیت تطابق با تقریباً همه استراتژی های وفاداری کسب و کار ها را دارا میباشد ولی همیشه یک راهکار برای همه بهترین نیست. بنابراین هر گاه که احساس کردید سامانه ما دیگر جوابگوی نیاز های شما نیست ، میتوانید بدون نگرانی از جریمه ، سرویس خود را لغو کنید فقط کافیست که 30 روز قبل ما را از این تصمیم خود مطلع فرمایید.
کارشناسان پشتیبانی ما در دفتر تهران ، بطور تمام وقت پاسخگوی پرسش ها و نیاز های پرسنل شما در تمام مراحل راه اندازی و راهبری خواهند بود. این پشتیبانی بصورت 24 ساعته و در تمام روز های هفته با کنترل از راه دور (از طریق تلفنی ، ایمیل و ...) بطور رایگان ارائه خواهد شد. در صورت نیاز به اعزام کارشناس به محل برای خدمات تکمیلی پشتیبانی سامانه پس از نصب و راه اندازی اولیه ، از جمله خدمات مشاوره ، آموزش ، نصب و راه اندازی مجدد ، راهبری و ... هزینه مربوطه جداگانه تعیین و مورد توافق قرار خواهد گرفت.